درمان بی اختیاری ادرار با لیزر

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر، صد در صد تضمینی به همراه فیلم واقعی

مطب دکتر بیتا زلالی مجهز به لیزر مونالیزا کاملاً جدید است که مخصوص ناحیه واژینال طراحی شده است. این لیزر درمان بسیاری از اختلالات و ناراحتی هایی را ارائه می دهد که می تواند زندگی صمیمی زنان را تحت تأثیر قرار دهد و پیامدهای قابل توجهی بر زندگی روزمره و به ویژه تمایلات جنسی آنها داشته باشد:

بی اختیار ی ادرار

مطالعات نشان می دهد که از هر 3 زن تقریباً 2 نفر در طول زندگی خود از این اختلالات رنج می برند یا خواهند داشت. درمان هایی که در حال حاضر ارائه می شوند مانند داروها، فیزیوتراپی یا جراحی همیشه موثر نیستند. بنابراین لیزر به روشی جالب و سریع تبدیل شده است که به مجموعه‌ای از نشانه‌های مربوط به مشکلات زنان پاسخ می‌دهد. این روش ملایم و کم تهاجمی، یک جایگزین پزشکی موثر با نتایج قابل مقایسه با جراحی است.

لیزر مونالیزا همچنین درمان علائم زیر را ممکن می کند:

  • آتروفی مخاط واژن
  • سندرم شل شدن واژن
  • جوانسازی واژن

فیلم رضایت درمان بی اختیاری ادرار

فیلم رضایت بیمار از جوانسازی واژن و درمان بی اختیاری ادرار با لیزر مونالیزا

درمان بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر، مرحله به مرحله

از ریز ضربه های لیزری در داخل واژن برای تحریک مخاط و ایجاد جوانسازی واقعی واژن استفاده می شود. تکنیک لیزر فرکشنال بافت سالم را برای حفظ غشاهای مخاطی حفظ می کند. سیستم لیزر CO2 قدرت فتوترمال را با درمان ملایم مورد نیاز در ناحیه ای به حساس بودن دیواره واژن ترکیب می کند. درمان دردناک نیست و فرآیند جوانسازی به طور طبیعی به دلیل پدیده نئوکلاژنزی رخ می دهد که باعث ضخیم شدن بافت همبند و اپیتلیال می شود و در نتیجه تون و کشسانی واژن را بهبود می بخشد.

باید بدانید که با افزایش سن، تراکم فیبروبلاست ها در مخاط واژن و تولید کلاژن کاهش می یابد. دیواره واژن نازک می شود و هیدراتاسیون موضعی پسرفت می کند. این سندرم ولوواژینیت نامیده می شود. علت کاهش حساسیت واژن است و می تواند عامل دیسپارونی (درد در هنگام مقاربت) باشد. بی اختیاری ادرار اغلب با آن همراه است.

مراحل درمان:

لیزر بر اساس اثر حرارتی نور ایجاد شده بر روی کلاژن موجود در دیواره‌های واژن و مجرای ادرار است و بازسازی و سنتز رشته‌های کلاژن جدید را تحریک می‌کند. این کار به ضخیم شدن و سفت شدن دیواره های واژن و مجرای ادرار، کاهش آتروفی و ​​جلوگیری از نشت ادرار کمک می کند.

این عمل ساده 15 تا 20 دقیقه ای بدون جراحی بسیار موثر، بدون درد و بی خطر است. یک ابزار ویژه، مشابه اسپکولوم مورد استفاده در آزمایش پاپ اسمیر، در داخل واژن قرار داده می شود. کل ناحیه واژن با استفاده از یک هندپیس کوچک که پالس های کوتاه لیزری را ارائه می دهد، درمان می شود.

بعد از درمان:

شما می توانید به محض اتمام درمان مطب را ترک کرده و به فعالیت های روزانه خود ادامه دهید. ممکن است بعد از عمل کمی حساسیت احساس کنید و به مدت 2 تا 3 روز ترشحات شفاف داشته باشید. توصیه می شود تا 1 هفته پس از عمل از روابط جنسی خودداری کنید.

توضیحات دکتر بیتا زلالی دربراه درمان بی اختیاری ادرار

درمان بی اختیاری ادرار با لیزر مونالیزا

لیزر مونالیزا یک راه حل پزشکی لیزری جدید، موثر، ایمن، راحت، بدون عارضه یا خطر است که کیفیت زندگی زناشویی زنانی را که حاملگی، زایمان و یائسگی در آنها عوارضی مانند آتروفی واژن، بی اختیاری استرسی، شل شدن واژن را در آنها به جای گذاشته است، بهبود می بخشد.

لیزر مونالیزا یک راه حل سریع، موثر و غیر جراحی برای درمان بی اختیاری ادراری خفیف تا متوسط ​​ارائه می دهد. این لیزر درمانی جدید مبتنی بر انقباض فتوترمال و غیرتهاجمی دیواره قدامی واژن و فاسیای آندوپلویک است. بنابراین بازسازی و سنتز نئوکلاژن را تقویت می‌کند و در نتیجه بافت‌ها را در محل جمع می‌کند و سفت می‌کند.

معرفی دستگاه لیزر مونالیزا توسط دکتر بیتا زلالی

آیا لیزرهای مورد استفاده در زنان بی خطر هستند؟

این درمان های لیزری طی سه سال گذشته با موفقیت در سراسر جهان مورد استفاده قرار گرفته اند. با کمال تعجب، این لیزرها هیچ درد یا ناراحتی و دوره بهبودی ایجاد نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط