دکتر بیتا زلالی / خدمات زیبایی زنان / تزریق فیلر به واژن در پاسداران
۵ دقیقه
تزریق فیلر به واژن

تزریق فیلر به واژن در پاسداران

آنچه می خوانید...

جوانسازی واژن در حال تبدیل شدن به یک درمان محبوب برای زنانی است که می خواهند زندگی جنسی خود را بهبود بخشند، و پرکننده های پوستی یکی از راه های دستیابی به این امر است. اما همه چیز فقط به رابطه جنسی مربوط نمی شود، مزایای دیگری نیز دارد. ممکن است ابتدا متوجه پیری در صورت خود شوید، اما سایر نواحی بدن شما نیز تحت تأثیر قرار می گیرند از جمله واژن و دستگاه تناسلی خارجی.

دلایل تزریق فیلر به واژن و تاثیرات آن

همانطور که سطح استروژن با افزایش سن کاهش می یابد، دیواره های داخلی واژن می توانند استحکام و ضخامت خود را از دست بدهند در حالی که “لب های” خارجی می توانند نازک شوند و ظاهر صورتی سالم و چاق خود را از دست بدهند. اما این فقط پیری نیست که می تواند عوارض خود را به همراه داشته باشد. استرس ناشی از تولد کودک نیز می‌تواند بر حس در ناحیه تأثیر بگذارد زیرا دیواره‌های واژن تحت فشار قابل توجهی قرار می‌گیرند.

اغلب این تغییرات می تواند بر زندگی جنسی شما تأثیر بگذارد و رابطه جنسی لذت بخش یا حتی دردناک تر شود. بی اختیاری ادرار نیز می تواند یکی دیگر از علائم باشد. خوشبختانه، پرکننده پوستی واژن می تواند به عنوان وسیله ای برای بهبود میزان “احساس” و عملکرد بافت های شما استفاده شود.

در حالی که پرکننده‌های پوستی معمولاً با تقویت صورت و لب‌های شما مرتبط هستند، تزریق دقیق پرکننده در مکان‌های مناسب می‌تواند به بازیابی ناحیه تناسلی کمک کند و آن را سالم‌تر و قوی‌تر کند. مانند پرکننده‌های پوستی، این تکنیک از اسید هیالورونیک استفاده می‌کند – مولکولی که پرکننده طبیعی بدن شما است، بنابراین هیچ اثر مضری ندارد.

صحبت های دکتر بیتا زلالی درباره تزریق ژل به واژن

این کار چگونه انجام می شود؟

فیلر واژن هیالورونیک اسید به دیواره جلویی داخلی واژن تزریق می شود. همچنین ممکن است در نزدیکی کلیتوریس تجویز شود. (نگران نباشید، از کرم بی حس کننده استفاده می شود و چیزی احساس نمی کنید.) اسید هیالورونیک با جذب آب باعث تقویت و پرکردن ناحیه می شود – می تواند 1000 برابر وزن خود آب جذب کند. این به بافت ها حجم می دهد، که به نوبه خود می تواند رابطه جنسی را کمی لذت بخش تر کند.

چگونه زندگی جنسی شما را بهبود می بخشد؟

با پرکننده پوستی واژن، حساسیت ناحیه واژن شما بهبود می یابد. بافت ها دوباره احساس ترمیم و سلامت می کنند. همانطور که دیواره قدامی واژن جوان می شود، حساسیت آن افزایش می یابد. این منطقه ای است که شما g-shot در آن قرار دارد. بهبود عملکرد این نقطه به این معنی است که زمان برانگیختگی راحت تری خواهید داشت.

این به نوبه خود منجر به روان‌کاری بهتر می‌شود و ممکن است تا حدودی باعث کاهش درد برخی از زنان در حین رابطه جنسی، به دلیل خشکی واژن یا پس از زایمان یا یائسگی شود. (و همچنین می تواند به توقف بی اختیاری ادرار کمک کند. حجم اضافی در واژن به حمایت از مجرای ادرار کمک می کند و احتمال احتباس ادراری را که در هنگام عطسه یا خنده به زور خارج می شود را کاهش می دهد.)

نتایج باید حدود 12 تا 18 ماه باقی بمانند اگرچه در هر فردی متفاوت است. بهترین بخش این است که پس از درمان، احساس واقعی ترمیم در ناحیه واژن خواهید داشت. این منطقه جوان تر و سرزنده تر خواهد شد. جوانسازی واژن با پرکننده‌های پوستی به سرعت در حال تبدیل شدن به یک درمان محبوب است و شکی نیست که می‌تواند باعث بهبود “احساس” بدن شما نسبت به رابطه جنسی بدون توجه به سن شما شود.

چرا بیماران این درمان را درخواست می کنند؟

دو دلیل اصلی وجود دارد، اولی ظاهر است. با افزایش سن، زنان اغلب متوجه می‌شوند که لابیای بیرونی شل می‌شود و این به لابیای داخلی اجازه می‌دهد بیرون بزند و برخی از زنان احساس می‌کنند که این امر جذابیتی ندارد. دوم عملکرد است. علائم یائسگی شامل خشکی، درد یا ناراحتی در حین مقاربت و از دست دادن حساسیت است.

مراقبت های بعد از تزریق فیلر به واژن

شما باید به مدت هفت روز از داشتن رابطه جنسی خودداری کنید و این ناحیه باید تا بهبودی کامل، معمولاً حدود یک هفته، تمیز و خشک نگه داشته شود. همچنین مهم است که تا یک هفته پس از درمان از ورزش‌ها، از جمله فعالیت‌هایی مانند اسب‌سواری و دوچرخه‌سواری اجتناب کنید.

مدت زمان بهبودی چقدر است؟

زمان بهبودی بسیار کوتاه است. ممکن است برای یک روز یا بیشتر در ناحیه تزریق شده کمی متورم و کمی احساس ناراحتی کنید و باید برای چند روز برنامه ریزی کنید که لباس های گشاد بپوشید تا پرکننده مزاحم نشود.

ماندگاری

مانند هر درمان زیبایی، مدت زمان ماندگاری اثرات می تواند متفاوت باشد. به طور متوسط، اثرات بین 12 تا 18 ماه طول می کشد، اما این بستگی به سبک زندگی دارد. مشتریانی که در ورزش هایی مانند دوچرخه سواری و اسب سواری شرکت می کنند، احتمالاً زودتر نیاز به تزریق مجدد دارند.

عوارض جانبی

مانند هر تزریق دیگری، خطر عفونت بسیار کمی وجود دارد. با این حال، اگر توصیه های مراقبت های بعد را به دقت دنبال کنید، این خطر تا حد زیادی به حداقل می رسد. ماده اصلی این محصول اسید هیالورونیک است که به طور طبیعی در بدن وجود دارد. این بدان معنی است که بعید است شما واکنشی به خود محصول تجربه کنید.

Logo. Dr. B. Zolali

دکتر بیتا زلالی

دکتر بیتا زلالی جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان می باشند. همچنین عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران هستند. از برخی خدمات وی می توان به کربوکسی تراپی،درمان نازایی، درمان ترک های پوستی بارداری، جراحی های زیبایی زنان، لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی و ... اشاره کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *