دکتر بیتا زلالی / مقالات / تزریق ژل به نقطه جی جهت درمان ارگاسم
۵ دقیقه
تزریق ژل به نقطه جی جهت درمان ارگاسم

تزریق ژل به نقطه جی جهت درمان ارگاسم

آنچه می خوانید...

ارگاسم! بسیاری از زنانی که نمی توانند به این ” جام شهوانی” برسند، رنج می برند. برای کمک به آنها برای داشتن یک رابطه جنسی رضایت بخش، درمان نقطه G با تزریق اسید هیالورونیک می تواند یک راه حل باشد. در واقع، ارگاسم نقش محافظتی در سطح قلبی عروقی ایفا می کند، استرس را کاهش می دهد، به شما کمک می کند راحت بخوابید، اختلالات خلقی را بهبود می بخشد و … لیست طولانی است!

نقطه جی

“نقطه G” به محلی در واژن اشاره دارد که به تحریکات جنسی بسیار حساس است. این ناحیه در حدود 5 سانتی متر از ورودی واژن بر روی دیواره قدامی واژن قرار دارد و به اندازه یک سکه است. حساسیت این ناحیه بسیار متغیر است. در علم، وجود نقطه جی حتی مورد مناقشه است. تحریک همچنین ممکن است منجر به تولید یک ترشح شفاف شود که از طریق مجاری غددی به داخل واژن یا مجرای ادرار تخلیه می شود. به این پدیده «انزال زنانه» نیز می گویند. بزرگ شدن یا تزریق نقطه G می تواند تحریک جنسی و ارگاسم را افزایش دهد.

تزریق ژل به نقطه جی جهت درمان ارگاسم

این عمل به صورت سرپایی، با بی حسی موضعی و در صورت تمایل در خواب شب انجام می شود. پوشش نقطه G با اسید هیالورونیک فقط چند دقیقه طول می کشد. هزینه به مقدار اسید هیالورونیک تزریق شده بستگی دارد. اسید هیالورونیک یک پرکننده بافت ژل مانند است که برای کانتور کردن بدن استفاده می شود. اسید هیالورونیک که جزء طبیعی پوست است، آب را متصل می کند و در نتیجه به حفظ و افزایش حجم کمک می کند.

تزریق اسید هیالورونیک، درمانی برای آنورگاسم

تزریق اسید هیالورونیک چه چیزی می تواند به این ناحیه بیاورد و علاوه بر این، آیا همان هیالورونیک اسیدی است که برای صورت استفاده می شود؟ و چرا ؟


هدف تقویت ناحیه G با اسید هیالورونیک (یا چربی) این است که این غشای مخاطی در مجرای واژن قرار گیرد زیرا با گذشت زمان، جراحی های لگن، یائسگی، کاهش وزن عمده یا بارداری، ناحیه G تحدب خود را از دست می دهد. بازگرداندن حمایت از مخاط قدامی واژن به زنان این امکان را می‌دهد که مکان آن را بهتر پیدا کنند و بنابراین لذت‌های فراموش شده را کشف یا دوباره کشف کنند.

مزایای تزریق ژل به ناحیه جی

این تکنیک پیشنهاد شده توسط دکتر بیتا زلالی لذت جنسی را افزایش می دهد.

امروزه پرکاربردترین تکنیک افزایش یا بهینه سازی نقطه G با استفاده از اسید هیالورونیک است. اسید هیالورونیک اگرچه قابل جذب است اما مزایای بسیاری دارد:

  • سهولت انجام عمل در مطب دکتر بیتا زلالی
  • سرعت عمل: 5 تا 10 دقیقه
  • بدون بیهوشی عمومی
  • بدون درد
  • از سرگیری فوری فعالیت های بدنی و فعالیت جنسی در عرض 72 ساعت
  • محصولی که به طور طبیعی در بدن وجود دارد

آیا دردناک است؟

مانند هر عملی که از سوزن استفاده می شود، واقعاً یک احساس دردناک کم و بیش وجود دارد… که با استفاده از ژل بی حس کننده داخل واژینال، 1 ساعت قبل از تزریق، کاهش می یابد.

مداخله چقدر طول می کشد و اثرات آن چقدر است؟

مانند هر عمل تزریقی، در مجموع 30 تا 45 دقیقه طول می کشد. ماندگاری محصول به طور متوسط ​​10 ماه است، اما گاهی اوقات 15 روز بعد نیاز به تزریق اضافی دارد.

آیا می توانم بلافاصله پس از تزریق، ورزش یا فعالیت جنسی را از سر بگیرم؟

پس از تزریق ناحیه G، حداقل تا 5 روز و حداقل 10 روز برای تردد در اماکن مرطوب عمومی مانند حمام، سونا، جکوزی، استخر توصیه می شود. به طور مشابه، از فعالیت‌های ورزشی که باعث ایجاد فشار بر ناحیه تحت درمان می‌شوند (دوچرخه‌سواری، اسب‌سواری و غیره)، به‌دلیل خطر بی‌اثر شدن تزریق، اجتناب کنید.

آیا عوارض دارد؟


در واقع، اگر محصول به صورت نادرست یا بیش از حد تزریق شود، ممکن است عوارضی ایجاد شود… مرتبط با تزریق، با مقداری خونریزی که ممکن است 3-4 ساعت بعد از عمل ادامه داشته باشد، بنابراین استفاده از تامپون بهداشتی بلافاصله پس از عمل توصیه می شود. و قبل از خواب برداشته می شود. به ندرت هماتوم و عفونت ممکن است ایجاد شود.

مقالات دیگر: درمان فوری خشکی واژن

عوارض مربوط به اسید هیالورونیک نادر است و مربوط به آلرژی به هیالورونیک اسید یا مانیتول (آنتی اکسیدان) است. در صورت قرارگیری نامناسب یا بیش از حد محصول، ممکن است مشکلاتی در ادرار کردن با عفونت های ادراری، حتی ضایعات مجرای ادرار یا ارگاسم های مکرر وجود داشته باشد (نادر). برای جلوگیری از این امر، پزشک از کاتتر ادراری استفاده می کند تا مجرای ادرار را بهتر مشاهده کند.

آیا موارد منع مصرفی وجود دارد و اگر چنین است کدام موارد منع مصرف دارند؟

بدیهی است، بارداری و شیردهی و همچنین عفونت های ولوواژینال فعال درمان نشده (ویروسی مانند تبخال، باکتریایی مانند استرپتوکوک یا قارچ). حساسیت بیش از حد شناخته شده به یکی از اجزای تشکیل دهنده، مانند اسید هیالورونیک یا مانیتول (آنتی اکسیدان)، اگرچه نادر است… قاعدگی به دلیل خطر عفونت و ناراحتی برای بیمار و پزشک، یک منع نسبی است. در نهایت، اگر بیمار مستعد اسکار هیپرتروفیک است، باید از هر گونه تزریق خودداری شود.

Logo. Dr. B. Zolali

دکتر بیتا زلالی

دکتر بیتا زلالی جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان می باشند. همچنین عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران هستند. از برخی خدمات وی می توان به کربوکسی تراپی،درمان نازایی، درمان ترک های پوستی بارداری، جراحی های زیبایی زنان، لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی و ... اشاره کرد.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *