دکتر بیتا زلالی / خدمات زیبایی زنان / همه چیز درباره لابیاپلاستی در پاسداران
۲۴ دقیقه
لابیاپلاستی

همه چیز درباره لابیاپلاستی در پاسداران

آنچه می خوانید...

لابیاپلاستی یک روش نسبتا ساده است که می تواند ظاهر و عملکرد لابیای زنان را بهبود بخشد. این روشی است که راه حلی آرام بخش برای بزرگ شدن یا دراز شدن لابیا بزرگ یا لب کوچک ارائه می دهد.

در بیشتر موارد، زنان به دنبال این عمل جراحی می‌روند، زیرا لابه‌های داخلی آن‌ها به‌طور ناخوشایندی بزرگ شده است، که اغلب در نتیجه ژنتیک، زایمان، هورمون‌ها یا افزایش سن است.

لابیاپلاستی

توضیحات دکتر بیتا زلالی درباره جراحی لابیاپلاستی

در لابیاپلاستی چه اتفاقی می افتد؟

لابیاپلاستی یک عمل سرپایی است که می تواند با استفاده از بی حسی موضعی با یا بدون آرامبخشی آگاهانه یا بیهوشی عمومی انجام شود. این جراحی بسیار فردی است، بنابراین دکتر بیتا زلالی شما را برای هر اتفاقی که قبل، حین و بعد از جراحی شما رخ خواهد داد، آماده می کند. هنگام انجام عمل کوچک کردن لب، پوست اضافی برداشته می شود و لبه های پوست بخیه می شود. در همه موارد، دکتر سعی می کند برش ها را تا حد ممکن کوتاه نگه دارد تا جای زخم را به حداقل برساند و طبیعی ترین نتیجه را ارائه دهد.

تنوع زیادی در ظاهر لابیا کوچک طبیعی در بین زنان وجود دارد. در برخی لابیاهای کوچک بلندتر بوده و از طول لابیا بزرگ فراتر می روند. بسیاری از زنان این ظاهر را دوست ندارند و برخی از آنها ناراحتی جسمی دارند (مثلاً ناراحتی هنگام پوشیدن لباس های تنگ و درد هنگام مقاربت). لابیاپلاستی عملی است که هدف آن کاهش اندازه یا تغییر شکل لابیا مینور است. بافت لب را می‌توان با استفاده از تکنیک «گوه» یا «تریم» برداشت تا دیگر از لابیا بزرگ بیرون نزند. لابیاپلاستی میزان رضایت بالایی از بیماران دارد.


روش های Labia Majora شامل برداشتن پوست اضافی یا تزریق چربی برای حجیم کردن لب های خارجی و بازگرداندن حجم است. کاهش کلاهک کلیتورال معمولاً شامل برداشتن چین‌های اضافی پوست است تا ناحیه کمتر حجیم به نظر برسد یا برای بهبود لذت جنسی، کلیتوریس باز شود.روش‌های مونس پوبیس شامل لیپوساکشن یا برداشتن چربی برای حجیم‌کردن ناحیه می‌شود. لیفت و کاهش تناسلی نیز ممکن است پس از بارداری یا کاهش وزن انجام شود تا تپه شرمگاهی به موقعیت اصلی خود برسد و پوست اضافی برداشته شود.
بیشتر بخوانید: بهترین متخصص زنان در تهران

تصاویر انواع لابیا

لابیاپلاستی

آیا لابیاپلاستی یک عمل رایج است؟

اگر داشتن لابیای بیش از حد بزرگ منبع نگرانی برای شما بوده است، احتمالاً در مورد روش لابیوپلاستی به عنوان بخشی از تحقیقات آنلاین خود شنیده اید. عمل لابیاپلاستی در درجه اول شامل کاهش اندازه و یا تغییر شکل لب های داخلی ناحیه فرج است که به آنها لابیا مینور نیز می گویند. رایج ترین نوع عمل لابیاپلاستی به نام کوچک کردن لابیا مینور شناخته می شود.

وجود لابیای بیش از حد بزرگ یا غیرطبیعی که ممکن است نامتقارن باشد یا نباشد، می تواند دلیل مهمی برای نگرانی بسیاری از زنان باشد. بزرگ شدن یا کشیده شدن بیش از حد لب ها می تواند منبع ناراحتی هنگام انجام تمرینات بدنی باشد یا باعث ایجاد درد و ناراحتی در حین مقاربت شود و حتی ممکن است از انواع خاصی از لباس ها به دلیل پتانسیل ایجاد مالش و ناراحتی اجتناب شود. بسیاری از زنان ممکن است در اثر استفاده از تامپون یا حتی پیاده روی ساده به عنوان بخشی از فعالیت های روزانه دچار درد و ناراحتی شوند.

در شدیدترین موارد، حتی فعالیت های ساده زندگی روزمره نیز می تواند تحت تأثیر درد یا ناراحتی قابل توجهی قرار گیرد. بسیاری از زنان بدون گزارش علائم خود به پزشک در سکوت رنج می برند. نتیجه می تواند برای بسیاری از زنان که ممکن است به دلیل ترس از خجالت در ظاهر لابیای شما از روابط صمیمی اجتناب کنند، ویرانگر باشد.

مهم است که به خاطر داشته باشید که این یک مشکل بسیار رایج است که بسیاری از زنان را تحت تاثیر قرار می دهد. بر اساس آخرین تحقیقات جامعه اروپایی زنان و زایمان، زنان بیش از هر زمان دیگری جراحی کوچک کردن لابیا را انتخاب می کنند و نه فقط برای بهبود ظاهر لابیا. هر سال که می گذرد، تعداد عمل های لابیاپلاستی به طور قابل توجهی افزایش می یابد که نتیجه آن نتایج بسیار موفقی است که این عمل می تواند ایجاد کند. این امر به دلیل مزایای قابل توجهی که می تواند برای بسیاری از زنان آسیب دیده به همراه داشته باشد، منجر به افزایش پذیرش اجتماعی از این روش شده است.

عمل لابیاپلاستی شامل چه مواردی می شود؟

عمل لابیاپلاستی زمانی که در دستان متخصص انجام شود یک عمل بسیار ایمن و ساده است. تقریباً تمام عمل‌های لابیاپلاستی را می‌توان تحت بی‌حسی موضعی با یا بدون آرام‌بخش خوراکی انجام داد. متداول ترین روش لابیاپلاستی شامل کوتاه کردن ساده بافت اضافی لب مینور است که به عنوان لب های داخلی فرج نیز شناخته می شود.

اکثر جراحی های لابیاپلاستی بسته به پیچیدگی اصلاح مورد نیاز بین 40 ساعت 1:55 طول می کشد. روند بهبودی پس از جراحی نیز بسیار روان و ساده است و اکثر زنان حتی در دوره پس از عمل نیازی به مسکن ندارند. برای بیمارانی که برای لابیاپلاستی خود از بی حسی موضعی استفاده می کنند، پس از انجام عمل می توانند به خانه بروند. با این حال، اگر شما هر نوع آرامبخش یا بیهوشی عمومی داشته اید، باید یک اسکورت بزرگسال مسئول شما را بلند کند و به خانه برساند، زیرا پس از پایان عمل همچنان کاملاً خواب آلود خواهید بود.

اکثر زنان متوجه خواهند شد که تقریباً به 5 تا 7 روز کار نیاز دارند و باید حداقل به مدت چهار هفته از هرگونه ورزش شدید و آمیزش جنسی خودداری کنند. جراحان از بخیه های قابل جذب مخصوصی استفاده خواهند کرد که نیازی به ویزیت جداگانه بعد از عمل برای برداشتن بخیه بالقوه دردناک ندارند. این یک نکته مثبت بزرگ برای اکثر زنانی است که به جراحی لابیاپلاستی فکر می کنند.
بیشتر بخوانید: تایتنینگ واژن

لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟ + فیلم واقعی جراحی لابیاپلاستی

دکتر بیتا زلالی با سالها تجربه قادر خواهد بود بهترین نتایجی را که شما دوست خواهید داشت را بدون ایجاد جای زخم ارائه دهد. لابیاپلاستی می تواند شامل دو نوع جراحی متفاوت باشد. یکی از جراحی‌ها شامل بریدن چین‌های داخلی لابیا برای متناسب کردن آن با چین بیرونی است. جراحی دوم شامل لیزر برای تغییر شکل کل لابیا است. تغییر شکل اندام تناسلی زنان ذاتاً زیبایی است و می تواند نتایج زیبا و ماندگاری به همراه داشته باشد. این جراحی به یکی از محبوب ترین جراحی های زیبایی برای زنان تبدیل شده است.

هنگامی که تصمیم گرفتید که می خواهید لابیاپلاستی را انجام دهید، باید برای مشاوره مراجعه کنید. اگرچه ممکن است نگران این باشید که این موضوع شرم آور برای بحث باشد، کارکنان ما تا حد امکان شما را راحت می کنند. در بسیاری از موارد، زمانی که بیمار برای مشاوره در مورد روش دیگری مراجعه می کند، لابیاپلاستی مورد بحث قرار می گیرد. در بسیاری از موارد، لابیاپلاستی را می توان همزمان با یک عمل جراحی دیگر انجام داد.

خود این روش نسبتاً ساده است. بسته به میزان بدشکلی و تحمل بیمار نسبت به ناراحتی، می توان تحت بیهوشی عمومی یا بی حسی موضعی با آرامبخش وریدی انجام داد. این روش حدود یک ساعت طول می کشد. در بیشتر موارد خونریزی و تورم کم است.

مزایای لابیاپلاستی

بسیاری از زنان ناراحتی مربوط به لابیای کشیده یا بزرگ شده خود را دارند. این ناراحتی می تواند از آزاردهنده تا کاملاً دردناک متغیر باشد. بسیاری از زنان ورزشکار از ناراحتی هنگام دوچرخه سواری یا اسب سواری شکایت دارند. تقریباً همه زنان مبتلا به این عارضه موافق هستند که لابیای آنها در شلوار جین گیر می کند و باعث ناراحتی یا چروک شدن قابل توجهی می شود.

لابیاپلاستی علاوه بر بهبود ناراحتی، ظاهر ناحیه شرمگاهی را نیز بهبود می بخشد. بسیاری از زنان گزارش می دهند که اندازه لابیای آنها از نظر جنسی آنها را خجالت زده یا مهار می کند. برخی دیگر خاطرنشان می کنند که شرکای جنسی آنها در مورد ظاهر لابیای آنها اظهار نظر کرده است. برخی از زنان می گویند که لابیای دراز باعث می شود که آنها پیرتر از آنچه هستند به نظر برسند یا احساس کنند. لابیاپلاستی می تواند به زنان دید جدیدی نسبت به بدن خود بدهد و آنها را جوان تر و اعتماد به نفس بیشتری احساس کند. لابیاپلاستی همچنین می‌تواند با تعدادی از روش‌های زیبایی دیگر مانند بزرگ کردن سینه، لیفت صورت یا درمان‌های زیبایی بوتاکس ترکیب شود تا آرایش زیبایی کامل‌تری داشته باشد.

آیا برای من مناسب است؟

لابیاپلاستی یک روش فردی است و ممکن است برای همه مناسب نباشد. جراح پلاستیک متخصص شما سلامت عمومی و شایستگی شما را برای جراحی علاوه بر مناطق مورد نظر شما ارزیابی خواهد کرد.

لابیاپلاستی ممکن است برای شما مناسب باشد اگر:

 • شما از نظر جسمی سالم هستید و سیگار نمی کشید
 • ظاهر لابیای خود را دوست ندارید و یا ناراحتی فیزیکی دارید و وضعیت شما قابل اصلاح جراحی است.
 • شما خطرات و عوارض احتمالی را درک می کنید
 • شما مایل به رعایت دستورالعمل های بعد از عمل هستید

میتوانید با انجام آزمون زیر متوجه شوید که برای انجام جراحی لابیاپلاستی کاندید مناسبی هستید یا خیر.

آیا کاندید مناسبی برای جراحی لابیاپلاستی هستید؟

آزمون کاندید مناسب لابیاپلاستی

1 / 4

ایا در هنگام نزدیکی دچار درد می‌شوید؟

2 / 4

آیا بالای 18 سال هستید؟

3 / 4

آیا در زمان دوچرخه سواری اذیت می شوید؟

4 / 4

آیا بزرگ بودن لابیا‌ ها باعث ناراحتی و از دست دادن اعتماد به نفس شما شده است؟

امتیاز شما

میانگین امتیازها 100%

0%

آیا به بیهوشی نیاز خواهم داشت؟

بسته به روش، لابیاپلاستی را می توان با بیهوشی موضعی یا عمومی انجام داد. بیهوشی مدرن بی خطر و موثر است، اما خطراتی نیز دارد. برای اطلاعات بیشتر از جراح پلاستیک و متخصص بیهوشی خود بخواهید. جراح یا متخصص بیهوشی از شما در مورد تمام داروهایی که مصرف می‌کنید یا مصرف کرده‌اید و هر گونه حساسیتی که ممکن است داشته باشید می‌پرسد. مطمئن شوید که یک لیست به روز قبل از جراحی دارید.

بررسی مشکلات پزشکی در جراحی زیبایی اندام تناسلی

قبل از جراحی، شما باید طیف وسیعی از مسائل پزشکی را با پزشک یا جراح خود در میان بگذارید، از جمله:

 • سلامت جسمانی

معاینه به پزشک یا جراح شما کمک می کند تا تصمیم بگیرد که آیا درمان مناسب است یا خیر.

 • سابقه پزشکی

برخی از شرایط از قبل موجود و جراحی هایی که در گذشته داشته اید ممکن است بر تصمیم گیری در مورد این عمل تأثیر بگذارد، از جمله نوع بیهوشی مورد استفاده.

 • سابقه روانپزشکی

برخی از جراحان ممکن است پیشنهاد یا اصرار کنند که قبل از انجام جراحی زیبایی اندام تناسلی، مشاوره دریافت کنید.
خطرات و عوارض احتمالی – مهم است که خطرات و عوارض را درک کنید تا بتوانید ارزیابی کنید که آیا جراحی زیبایی تناسلی برای شما مناسب است یا خیر.

 • آماده‌سازی‌ها و مکمل‌ها

در مورد هر چیزی که به طور منظم مصرف می‌کنید یا اخیراً مصرف کرده‌اید، از جمله داروهای بدون نسخه مانند روغن ماهی و مکمل‌های ویتامینی، به جراح بگویید.

 • واکنش های گذشته به داروها

اگر تا به حال واکنش بد یا عارضه جانبی از هر دارویی از جمله بیهوشی داشته اید، به جراح بگویید.

 • آماده سازی برای جراحی

جراح شما دستورالعمل های دقیقی را در مورد کارهایی که باید در خانه انجام دهید تا برای جراحی آماده شوید به شما ارائه می دهد. برای مثال، ممکن است به شما توصیه شود که یک داروی خاص مصرف کنید یا دوز داروی موجود را تغییر دهید. تمام دستورالعمل ها را به دقت دنبال کنید.

بیشتر بخوانید: بهترین روش درمان نازایی

بهبودی پس از لابیاپلاستی چقدر است؟

پس از جراحی، باید از پوشیدن لباس های تنگ اجتناب شود تا ناحیه بتواند به خوبی بهبود یابد. جای زخم بعد از لابیاپلاستی معمولاً غیر قابل توجه است. علائمی مانند تحریک مزمن و ناراحتی جنسی به میزان قابل توجهی کاهش می یابد. پس از جراحی، شما باید حدود 4 تا 6 هفته از آمیزش جنسی و فعالیت های سنگین مانند ورزش خودداری کنید. این روش به ناحیه واژن اجازه می دهد تا ظاهر و احساس طبیعی داشته باشد و اعتماد به نفس و سلامتی شما را بازگرداند.

بهبودی شما از لابیاپلاستی زمان کوتاه و حساسی در راه رسیدن به نتایج طولانی مدت خواهد بود. اگر احساس آمادگی کردید، ممکن است چند روز پس از جراحی به سر کار خود بازگردید. از فعالیت‌های شدیدی که ضربان قلب شما را افزایش می‌دهد خودداری کنید زیرا این کار به بافت‌های حساس و در حال بهبود فشار وارد می‌کند و ممکن است بهبودی شما را طولانی‌تر کند تامپون ها همچنین ممکن است به محل جراحی آسیب برسانند، بنابراین تا زمانی که تورم در 6 هفته آینده فروکش کند، با خود ملایم و مهربان باشید.

ویس رضایتمندی بیمار از جراحی لابیاپلاستی دکتر بیتا زلالی

در طول بهبودی چه انتظاری می توانم داشته باشم؟

پس از انجام عمل، می توانید انتظار کمی حساسیت، تورم و کبودی داشته باشید. برای کاهش هر گونه ناراحتی، داروهای مسکن تجویز می شود. برش ها هر روز با تمیز کردن خطوط برش با آب و صابون ملایم مراقبت می شوند و هر بخیه خارجی معمولاً خود به خود حل می شود. مجموعه کاملی از دستورالعمل‌های بعد از عمل قبل از جراحی به شما ارائه می‌شود. البته در طول ویزیت قبل از عمل هر گونه سوالی را بپرسید.

لابیاپلاستی

هزینه لابیاپلاستی چقدر است؟

هزینه های جراحی جوانسازی واژن به عوامل مختلفی بستگی دارد. در طول مشاوره با دکتر بیتا زلالی، او نگرانی ها و اهداف شما را قبل از توسعه طرح جراحی سفارشی شما درک خواهد کرد. پس از انتخاب های خود برای جراحی جوانسازی واژن، دکتر می تواند شروع به تخمین هزینه های شما کند.

درباره لابیاپلاستی بیشتر بدانید!

لابیاپلاستی، یک جراحی محبوب برای جوانسازی ناحیه تناسلی زنان است که در سال های اخیر رشد چشمگیری داشته است. طبق گزارش انجمن جراحان پلاستیک آمریکا (ASPS)، از سال 2015 تا 2016، 39 درصد افزایش داشته است و به عنوان یکی از سریع ترین انواع جراحی پلاستیک در حال رشد شناخته شده است. دلایل انجام عمل لابیاپلاستی بسته به فرد متفاوت است و در دسته های بهبود زیبایی، دلایل عملکردی یا هر دو قرار می گیرد.

جوانسازی واژن، به ویژه لابیاپلاستی در مطب دکتر بیتا زلالی موجود است. درمان بزرگی لابیا در حال تبدیل شدن به یک روش جراحی پلاستیک است که به طور مکرر درخواست می شود، و دلایل مختلفی برای آن وجود دارد. بسیاری از زنان بیشتر یا تمام موهای ناحیه تناسلی خود را می تراشند، بنابراین لابیای کشیده شده بیشتر به چشم می آید. مطبوعات در مورد موضوعاتی مانند جوانسازی واژن گزارش می دهند که موضوع دستگاه تناسلی زنانه را به جریان اصلی تبدیل می کند.

زنان به طور فزاینده‌ای نسبت به ناحیه شرمگاهی خود آگاه و خودآگاه می‌شوند و کسانی که با ناراحتی از لابیای کشیده زندگی کرده‌اند، یاد می‌گیرند که این لزوما چیزی نیست که باید با آن زندگی کنند! مهم است که لابیاپلاستی را از سایر روش های جوانسازی واژن متمایز کنیم. واژینوپلاستی روشی برای سفت کردن یا کمک به تقویت دیواره داخلی واژن است. در مقابل، لابیاپلاستی روشی برای کاهش اندازه لابیا مینور یا لب بزرگ خارجی (لب های داخلی یا خارجی در ناحیه شرمگاهی زنان) است.

بیشتر بخوانید: بی اختیاری ادرار و درمان آن

برای دریافت مشاوره فرم زیر را پر کنید

نام
شماره تماس
ایمیل
پیام
فرم‌ها با موفقیت ثبت شد!
There has been some error while submitting the form. Please verify all form fields again.

انتخاب دکتر خوب برای لابیاپلاستی

در حالی که بسیاری از زنان ممکن است از بحث در مورد نگرانی های خود خجالت بکشند، دکتر بیتا زلالی نسبت به ناراحتی که زنان هنگام مراجعه به جراح برای چنین جراحی صمیمی احساس می کنند، حساس است. او نگرانی های شما را به طور کامل با شما در میان می گذارد و خیال شما را راحت می کند که همیشه با دقت و احترام با شما رفتار شود. لابیاپلاستی می تواند لابیا مینورهای بزرگ را اصلاح کند که می تواند باعث ناراحتی فیزیکی و استرس عاطفی شود.

لابیای بزرگ یا ناهموار یک نگرانی شخصی برای بسیاری از زنان است که ممکن است با ظاهر زنانه خود احساس خودآگاهی داشته باشند یا با تحریک لب های بزرگتر واژن در اثر لباس و ایجاد ناراحتی در حین کار، ورزش یا مقاربت، احساس ناراحتی می کنند. بسیاری از بیماران ما سال‌ها از این مشکلات رنج می‌برند تا بفهمند که لابیاپلاستی چقدر می‌تواند ارزشمند باشد.

مانند سایر روش های جراحی، لابیاپلاستی سرمایه گذاری در سلامت و اعتماد به نفس شما است و مهم است که به جراح خود اطمینان داشته باشید. لابیاپلاستی شما با یک قرار ملاقات مشاوره ای با دکتر آغاز می شود تا نگرانی ها و اهداف شما برای این عمل مشخص شود.

برای اینکه بتوانید بهترین دکتر لابیاپلاستی در تهران و هر شهر دیگری را انتخاب کنید، تنها کافیست کمی تحقیق کنید. از جمله راه هایی که در روند تحقیقی خود می توانید از آن ها استفاده کنید، عبارتند از:

هدفگذاری کنید.

قبل از هر گونه اقدام برای مراجعه نزد دکتر پوست و مو باید هدف خود را مشخص کنید. اینکه برای اقدامات درمانی یا زیبایی نزد پزشک مراجعه کنید، در تصمیم نهایی بسیار موثر است. زیرا برخی پزشکان در حوزه درمانی تبحر بیشتری دارند و برخی دیگر در حوزه زیبایی. از همین رو باید هدف خود را مشخص کنید و بر اساس آن، روند تحقیق و انتخاب پزشک را طی کنید.

اینترنت ابزاری بسیار کارآمد در جامعه امروز است که اطلاعات کاملی را به ما ارائه می دهد. شما می توانید با جستجوی نام پزشک مورد نظر خود در این بستر پیشرفته با سوابق تحصیلی و کاری او آشنا شوید. با این اقدام رزومه کاملی از پزشک و جزئیات خدماتی که ارائه می دهد، دستگیرتان می شود و می توانید تصمیم گیری راحت تری داشته باشید.

وبگردی کنید.

صفحات مجازی پزشک را دنبال کنید.

امروزه تقریبا تمامی پزشکان خوب در فضای مجازی، صفحات مخصوص خود را دارند که در آن نمونه کارها، رضایتمندی مراجعین و مطالب آموزنده متعدی را به اشتراک می گذارد. دنبال کردن این صفحات به شما اجازه می دهد که نمونه کارهای بیشتری از پزشک را مشاهده کرده و با سبک کاری او آشنا شوید. همچنین می توانید میزان رضایت مراجعین و نظراتی که در این صفحه ها اعلام می کنند را بررسی نمایید.

خطرات و عوارض احتمالی چیست؟

جراحی مدرن به طور کلی بی خطر است اما پتانسیل بروز خطرات و عوارض را دارد. برخی از عوارض و خطرات احتمالی مرتبط با لابیاپلاستی ممکن است شامل موارد زیر باشد:

 • خونریزی زیاد، درد، تورم، هماتوم
 • عدم تقارن
 • جای زخم غیر قابل قبول
 • تاخیر در بهبود زخم
 • عفونت زخم
 • بیش از حد یا کمتر از تصحیح
 • تغییر در احساس یا بی حسی
 • برخی از عوارض ممکن است نیاز به جراحی بیشتری داشته باشند
 • خطرات یا عوارض مرتبط با بیهوشی (از جمله واکنش های دارویی، سمیت یا آلرژی، ترومبوز وریدی عمقی و آمبولی، عوارض قلبی و ریوی)

سوالات متداول

Logo. Dr. B. Zolali

دکتر بیتا زلالی

دکتر بیتا زلالی جراح و متخصص بیماری های زنان، زایمان و نازایی و جراح زیبایی زنان می باشند. همچنین عضو انجمن متخصصین زنان و زایمان ایران هستند. از برخی خدمات وی می توان به کربوکسی تراپی،درمان نازایی، درمان ترک های پوستی بارداری، جراحی های زیبایی زنان، لاپاروسکوپی، هیستروسکوپی و ... اشاره کرد.

10 پاسخ

 1. شما خیلی خوبید خانم دکتر من همیشه از شما انرژی مثبت میگیرم و خیلی بابت تمامی زحماتی که برای من کشیدید راضیم من زایمان سزارین و لابیاپلاستی پیش شما انجام دادم و خداروشکر از هر دو جراحی راضی بودم ازتون خدا خیرتون بده

  1. سلام دوست عزیز

   خوشحالیم از اینکه شما از جراحی خود راضی بودید و نتایج خوبی برای شما داشته است

 2. سلام خسته نباشید ، من یکبار لابیاپلاستی انجام دادم ولی نامتقارن هست. میتونم دوباره عمل کنم تا متقارن بشه و اینکه روش درمان با لیزر امکان داره یا باید جراحی کنم . ممنون میشم جواب بدید .

  1. سلام بله امکان دارد بسته به نوع آسیب دیدگی روش جراحی مشخص می گردد.
   برای آنکه بدانید کدام روش مناسب است بهتر است مراجعه حضوری داشته تا پس از بررسی های لازم روش جراحی مشخص گردد. به طور معمول در صورتی که میزان آسیب دیدگی کم باشد می توان با لیزر اصلاح نمود.

 3. سلام خسته نباشید
  این عمل برای لابیاها اسیبی به پرده بکارت نمیزند و دختران هم میتوانند عمل کنند؟

  1. سلام
   جراحی لابیاپلاستی آسیبی به پرده بکارت نخواهد زد و این جراحی در تمامی دختران جوان پس از سن بلوغ بدون هیچ گونه آسیبی می توان انجام داد.

 4. با سلام و خسته نباشید

  می خواستم بپرسم که در تصویر بالای همین صفحه (انواع لابیا) آیا امکان داره که لابیا هایی با شکل 5 (یا هر نوعی که از جلو ظاهر زیبایی ندارند) تبدیل به تصویر 6 تبدیل بشه؟

  از پاسخگوییتون متشکرم

 5. سلام خخانم دکتر بیتا زلالی تو مطب تهرانش برام لبیاپلاستی انجام داد بسیار عالی شد ممنونم ازش

 6. سلام به نظرم بیتا زلالی بهترین متخصص زنان تهران هست و مطبش کامل ترین تجهیزاتو داره من لبیا پلاستی با دستکاه لیزر مونالیزا انجام دادم و راضی بودم

 7. لبیا پلاستی با دستگاه لیزر مونالیزا و با بیحسی در مطب تهران دکتر بیتا زلالی بهترین متخصص زنان انجام دادم و راضی بودم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لابیاپلاستی