بهترین دکتر تعیین جنسیت

تعیین جنسیت جنین در سونوگرافی

البته مهمترین چیز این است که فرزندان سالم و سرزنده به دنیا بیایند. با این وجود، بسیاری از والدین مشتاقند بدانند که آیا به زودی یک دختر یا پسر را در آغوش خواهند گرفت. حدود 80 درصد از والدین دوست دارند قبل از تولد جنسیت عضو جدید خانواده را بدانند. چه از روی کنجکاوی، برای آماده شدن بهتر و یا اینکه اتاق کودکان را بر اساس جنسیت مشخص کنند – دلایل زیادی برای این وجود دارد.

بهترین دکتر تعیین جنسیت

جنسیت نوزاد از قبل در طول لقاح سلول تخمک تعیین شده است. ترکیب کروموزوم جنسی X و Y برای این امر بسیار مهم است. تخمک زن همیشه یک کروموزوم X دارد. اسپرم مرد دارای کروموزوم X یا Y است. اگر کروموزوم ها به عنوان یک جفت XX به هم بپیوندند، والدین باردار می توانند منتظر یک دختر باشند. با یک جفت کروموزوم XY، پسر کوچکی در شکم مادر بزرگ می شود.

توضیحات دکتر بیتا زلالی درباره تعیین جنسیت صد در صدی جنین

خودتان جنسیت فرزندتان را تعیین کنید!!!

دختر میخواهید یا پسر؟؟

آیا با سونوگرافی اول می توانیم جنسیت نوزاد را بفهمیم؟

ممکن است. در حال حاضر می توانیم در سونوگرافی 12 هفته ای کمی از رابطه جنسی ایده بگیریم. در طی این معاینه، پزشک اندام های مختلف به ویژه سل تناسلی را معاینه می کند. تعدادی از مطالعات نشان داده اند که تمایل آن می تواند جنسیت کودک را نشان دهد. وقتی سل در محور بدن باشد جنین می تواند یک دختر بچه باشد در حالی که اگر عمود باشد می تواند پسر باشد. نتیجه 80٪ قابل اعتماد خواهد بود.

اما مراقب باشید، همه چیز به زمان انجام سونوگرافی و مدت زمانی که پزشک برای بررسی جنسیت نیاز دارد بستگی دارد. با دانستن اینکه سونوگرافی اول یک هدف کاملاً مشخص دارد (تعداد جنین و محل، حیات جنین، شفافیت نوکال، آناتومی)، تشخیص جنسیت به وضوح اولویت ندارد.

سونوگرافی دوم:

برخی از زوج ها جنسیت فرزند خود را در طول ملاقات با متخصص زنان و زایمان که در طی آن پزشک به خود اجازه می دهد تا یک سونوگرافی معمولی کوچک را انجام دهد، کشف می کنند. اما اغلب در طول سونوگرافی دوم است که جنسیت مشخص می شود. در واقع، در این بین، اندام تناسلی جنین تشکیل شده است.

سل به کلیتوریس یا آلت تناسلی تبدیل شده است. اما باز هم ظاهر گاهی فریبنده است. و هیچ کس از سردرگمی مصون نیست. مهمتر از همه، جنین می تواند خود را در موقعیتی قرار دهد (زانوها خم شده، دست ها در جلو و غیره) که تشخیص جنسیت او را دشوار می کند.

توضیحات دکتر بیتا زلالی درباره تعیین جنسیت

روش های دیگر تعیین جنسیت

امروزه، تصاویر سونوگرافی سه بعدی مدرن حتی به شما این امکان را می دهد که عکسی بسیار واقعی تر و هیجان انگیزتر از عزیزتان بگیرید.باید کمی صبر کنید تا جنسیت کودکتان را بفهمید. رشد دختران و پسران در رحم تا هفته هفتم بارداری یکسان است.

تنها در این صورت اندام های جنسی رشد می کنند. تعیین جنسیت تقریباً از هفته دوازدهم بارداری امکان پذیر است، اما این کار فقط بین هفته نوزدهم تا بیست و دوم بارداری قابل انجام است.تا آن زمان، اغلب برای مادران باردار، حدس زدن جنسیت عزیز کوچکشان یا پیش‌بینی آن با روش‌های مختلف سرگرم‌کننده است. در زیر برخی از آنها را برای شما خلاصه کرده ایم.

از کجا بفهمیم دختره؟


اگر دختری باردار هستید، چندین سرنخ قابل مشاهده است که از هوس غذایی شما شروع می شود!

 • شما هوس شیرینی می کنید!
 • میل جنسی شما افزایش می یابد
 • رنگ ادرار شما زرد تیره است
 • شکم شما مانند گرد است
 • پوست صورت شما خشک است
 • خط قهوه ای روی شکم شما از ناف شما می گذرد

از کجا بفهمیم پسره؟


اگر پسری باردار هستید، برعکس است: هوس نمک خواهید کرد و بدنتان واکنش متفاوتی نشان خواهد داد:

 • آیا هوس نمک دارید؟ آیا سوسیس، غذای چرب و شور و چیپس می خواهید؟
 • میل جنسی شما به نیمه رسیده است
 • رنگ ادرار شما روشن تر است
 • شکم شما نوک تیز است
 • پوست شما خشک شده
 • خط قهوه ای روی شکم شما از ناف شما نمی گذرد

هر اتفاقی که بیفتد، دختر یا پسر، فرزند شما یک فرد بسیار خاص برای شما خواهد بود! اگر وقتی جنسیت فرزندتان را فهمیدید، «ناامید» شدید، اجازه ندهید این احساسات مانع از لذت بردن شما از بارداری شود، برعکس، زندگی همیشه با شگفتی هایی در انتظارتان است!

7 پاسخ

 1. من پیشتون تعیین جنسیت با ای وی اف انجام دادم الان سه قلوهام شدن ۵ ساله و ممنونم ازتون ?

 2. من تعیین جنسیت دوقلو پسر کردم پیشتون الان پسرام ۳ سال شونه بار اول کاشتم نتیجه داد چون خراش اندومتر برام انجام دادین

 3. من تعیین جنسیت کردم مطب تهران خانم دکتر بیتا زلالی با روش ای یو ای الان دو قلو پسر دارم دو ماه شونه خیلی کارشون عالیه بهترین دکتر تعیین جنسیت هستن به نظرم و کاملا وارد

 4. من تعیین جنسیت کردم مطب تهران خانم دکتر بیتا زلالی با روش ای یو ای الان دو قلو پسر دارم دو ماه شونه خیلی کارشون عالیه بهترین دکتر تعیین جنسیت هستن به نظرم و کاملا وارد

 5. دکتر بیتا زلالی بسیار عالیست اقوام من در شهرستان ازشون نتیحه گرفتن در زمینه تعیین جنسیت الان منم در مطب تهران تحت نظر ایشونم راضیم امیدوارم به نتیجه دلخواهم برسم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط