دستگاه آر اف فرکشنال برای جوانسازی واژن

جوانسازی واژن با آر اف فرکشنال

ممکن است در بارداری، بعد از زایمان یا در حین یائسگی و بعد از آن دچار شلی و افتادگی شود‌. اگرچه نمی‌توانید این تغییرات را ببینید زیرا در داخل واژن رخ می‌دهند، اما ممکن است بتوانید آن‌ها را حس کنید و می‌توانند همه چیز را مثل از دست دادن کنترل مثانه تا کاهش احساس و لذت در طول رابطه جنسی تحت تأثیر قرار دهند.

 حتی اگر تغییراتی که یک زن تجربه می کند نسبتاً کوچک باشد، می تواند تأثیر زیادی بر اعتماد به نفس او داشته باشد. ما بر این باوریم که همه باید قدرت داشته باشند تا بهترین احساس را نسبت خود داشته باشند.  به همین دلیل است که متخصصان زنان ما مشتاق یافتن راه های موثر برای درمان شلی واژن هستند. ما خوشحالیم که اکنون درمان آر اف را به بیماران در مطب دکتر بیتا زلالی رائه می دهیم.

 این یک درمان سفت کردن واژن غیر جراحی است که قبلاً نتایج بسیار چشمگیری را ارائه کرده است. در اینجا، نگاهی دقیق‌ تر به نحوه کارکرد، عملکرد و چرایی آن می‌ اندازیم، اگر به حفظ و بهینه‌سازی سلامت واژن خود علاقه دارید، ممکن است آن را در نظر بگیرید. 

فیلم معرفی دستگاه دافنه و RF4 plus

مقالات دیگر: تزریق ژل به نقطه جی جهت درمان ارگاسم

 آر اف فرکشنال چگونه به جوانسازی واژن کمک می کند؟

 آر اف برای گرم کردن پوشش داخلی واژن و فرج استفاده می شود.  کلاژن و الاستین را بازسازی می کند، جریان خون را بهبود می بخشد و رطوبت واژن را افزایش می دهد که باعث سفت شدن و انقباض بافت ها می شود.  این امر باعث رشد بیشتر کلاژن و الاستین می شود، بنابراین دیواره های واژن قوی تر و حجیم تر می شوند.

 اگرچه نمی‌توانید تغییرات در این دیواره‌های واژن تجدید شده را ببینید، اما می‌توانید آن‌ها را احساس کنید. همچنین افزایش جریان خون که به بهبود وضعیت واژن کمک می‌کند.  اثر آر اف در مثانه، که خبر خوبی برای بسیاری از زنانی است که بی اختیاری ادرار را تجربه می کنند.  همچنین می توان از آن برای سفت کردن بافت های لبیا استفاده کرد.

آر اف برای درمان ناحیه واژینال حدود 15-20 دقیقه و در ناحیه فرج 10-15 دقیقه طول می کشد.  مانند همه جلسات درمانی، ما دوست داریم اطمینان حاصل کنیم که هیچ چیز عجله ای نداشته باشد و شما همیشه تا حد امکان راحت و آرام باشید.  به یاد داشته باشید، هیچ زمان نقاهت و ریکاوری وجود ندارد و می توانید پس از درمان به طور معمول روز خود را ادامه دهید.

 هنگامی که یک زن حجم لابیای خود را از دست می دهد، این می تواند باعث افتادگی فرج شود و همچنین منجر به ناراحتی در حین مقاربت شود، درمانیگ با فرکانس رادیویی، وضعیت کلاژن و الاستین را در فرج و واژن بهبود می‌بخشد. آر اف به دور از اینکه یک روش صرفاً زیبایی شناختی برای فرج باشد، اغلب احساس برانگیختگی و ارگاسم را بهبود می بخشد، بنابراین در نتیجه می تواند اعتماد به نفس بانوان را در حین رابط جنسی به طور چشمگیری افزایش دهد، ضمنا حفظ سلامت واژن و فرج می تواند از بسیاری از مشکلات بعدی جلوگیری کند.

کاندیدای مناسب جوانسازی واژن با آر اف فرکشنال


 این روش درمانی به طور ویژه در درمان شلی واژن در مدت کوتاهی پس از زایمان طبیعی موثر است.  اما به همان اندازه، در طول و بعد از یائسگی، زمانی که آتروفی واژن (نازک شدن و خشک شدن دیواره‌های واژن) رایج است، درمان می‌تواند تأثیر مثبتی بر همه چیز از رابطه جنسی دردناک تا افتادگی خفیف داشته باشد.

برای دریافت مشاوره و استفاده از دستگاه آر اف در مطب دکتر بیتا زلالی با شماره ۰۹۱۲۶۱۷۶۹۱۷ تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط